Włoskie miksery „sunmix”

Mikser do Ciasta to poza piecem, jedno z najważniejszych urządzeń wpływających na jakość i właściwości ciasta do Pizzy. Nasza firma Pizzaioli, nawiązała współpracę z jednym z najlepszych włoskich producentów tych urządzeń, dedykowanych przede wszystkim dla profesjonalnych Pizzerii.

small line

Model podstawowy, dostępny dla Ciasta już od 0,5kg z timerem i możliwością regulacji prędkości.

top line

Model Top Line przeznaczony dla profesjonalistów, dostępny w wielu wariantach. Posiada 2 biegi.

classic line

Najbardziej wszechstronny z całej oferty SUNMIX. Dostępny w wersjach customowych i kolorystycznych.

queen line

Najwyższy model włoskiego producenta, wyposażony min. w panel dotykowy.

Sunmix Srl to włoska firma, która projektuje i produkuje mieszalniki spiralne dla szerokiego sektora branży piekarniczej.

Historia firmy rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy rodzina Dalla Guarda przejęła ERCAV, historyczną firmę z terytorium Vicenzy, która produkuje mieszalniki spiralne od ponad czterdziestu lat. Wcześniejsze doświadczenia w sektorze mechanicznym oraz rozwój innowacyjnych technik doprowadziły do powstania Sunmix w 2009 roku, którego głównym celem jest produkcja wysokiej jakości i funkcjonalności sprzętu Made in Italy.

Obecna oferta mikserów obejmuje modele od 6 kg do 300 kg ciasta, w tym różne rozwiązania odpowiednie dla wielu sektorów, takich jak: domowe, laboratoria rzemieślnicze, pizzeria, piekarnia i przemysł.

NAPISZ DO NAS

E-mail
Translate »